Opvallende riem met sculpturale strik

Opvallende riem met sculpturale strik

Ivoor / Eén maat
€26,99
Ga direct naar de productinformatie
Opvallende riem met sculpturale strik
1/3

Opvallende riem met sculpturale strik

€26,99

Gratis standaardverzending wereldwijd

Retourneren binnen 30 dagen

Veilig afrekenen

Kleur
MaatEén maat
📏 Maattabel

Size Guide

MeasurementSize
Length23.6 in / 59.9 cm
Width2.4 in / 6.1 cm
Buckle3.3 in / 8.4 cm

How to Measure

Length: Lay the belt flat and measure from end to end.

Width: Measure across the strap at its widest point.

Buckle: Measure across the buckle at its widest point.

Questions? Contact us at team@cevia.store

Verwerking: 3–4 werkdagen

Geschatte levering: 10–25 werkdagen na verzending, afhankelijk van de bestemming

Tracking beschikbaar voor de meeste bestellingen

“Waar elegantie moderne kunst ontmoet — een tailleaccent dat elke outfit transformeert.”

De Sculpted Bow Statement Belt combineert premium PU-leer, een brede elastische structuur en een abstracte goudkleurige strikgesp. De stretchy fit definieert de taille met comfortabel houvast.


BELANGRIJKE DETAILS

  • Materiaal: premium PU-leer + elastische band
  • Lengte: 23.6 in
  • Breedte: 2.4 in
  • Gesp: 3.3 in
  • Sluiting: sculpturale gouden strik
  • Fit: rekbaar, tailledefiniërend, comfortabel

Misschien vind je dit ook leuk