Kerst maxi-jurk met blote schouders en lange mouwen

Kerst maxi-jurk met blote schouders en lange mouwen

Red / S
€69,99
Ga direct naar de productinformatie
Kerst maxi-jurk met blote schouders en lange mouwen
1/4

Kerst maxi-jurk met blote schouders en lange mouwen

€69,99

Gratis standaardverzending wereldwijd

Retourneren binnen 30 dagen

Veilig afrekenen

ColorRed
Size
📏 Maattabel
Size Guide
Product Measurements
Size Length (in) Waist (in) Hip (in) Bust (in)
S 49.2 26.8 36.2 32.3
M 49.6 28.3 37.8 33.9
L 50 30.7 40.2 36.2
XL 50.4 33.1 42.5 38.6
2XL 50.8 35.4 44.9 40.9
S
Length49.2 in
Waist26.8 in
Hip36.2 in
Bust32.3 in
M
Length49.6 in
Waist28.3 in
Hip37.8 in
Bust33.9 in
L
Length50 in
Waist30.7 in
Hip40.2 in
Bust36.2 in
XL
Length50.4 in
Waist33.1 in
Hip42.5 in
Bust38.6 in
2XL
Length50.8 in
Waist35.4 in
Hip44.9 in
Bust40.9 in
How to Measure

Length: Measure from the highest shoulder point down to the bottom hem.

Bust: Measure around the fullest part of your bust while keeping the tape comfortably level.

Waist: Measure around your natural waistline without pulling the tape too tightly.

Hip: Measure around the fullest part of your hips, keeping the tape level around the body.

Measurement Note: Please compare these measurements with a similar garment you already own to help select your best fit.

Verwerking: 3–4 werkdagen

Geschatte levering: 10–25 werkdagen na verzending, afhankelijk van de bestemming

Tracking beschikbaar voor de meeste bestellingen

“Een viering van feestelijke romantiek, tijdloze vrouwelijkheid en kerstelegantie, waar verfijnde eenvoud de magie van de feestdagen ontmoet.”

Deze kerst maxi-jurk benadrukt de schouders met een brede halslijn en een zachte faux-fur-look afwerking voor een elegante, uitgesproken feestelijke uitstraling.

Het aansluitende lijfje loopt over in een lange, licht taps toelopende rok. De lange mouwen zijn afgewerkt met royale bijpassende manchetten voor een vrouwelijke en verfijnde look. Ideaal voor kerstdiners, feestavonden en elegante wintergelegenheden.

KEY DETAILS

  • Kerst maxi-jurk met blote schouders
  • Brede halslijn met faux-fur-look afwerking
  • Aansluitend silhouet met lange taps toelopende rok
  • Lange mouwen met decoratieve manchetten
  • Minimalistische, feestelijke elegantie

MATERIAL COMPOSITION

  • Material: 100% polyester
  • Body: Niet gevoerd
  • Style: Basic stijl

STRETCH

Licht elastisch

CARE INSTRUCTIONS

  • Koud in de machine wassen
  • Op lage temperatuur in de droger

STYLE TIP

Combineer met puntige pumps of fijne sandalen, subtiele oorbellen en een kleine elegante clutch zodat de halslijn en het silhouet centraal blijven.

Misschien vind je dit ook leuk